Galite rezervuoti staliuką savo draugų kompanijai ir mėgautis išskirtine muzika bei geriausiais kokteiliais mieste. Užtikrinsime patį geriausią vakarėlį, kurio nepamiršite dar ilgai!

Dėl iškilusių klausimų prašome kreiptis į Pabo Latino administraciją:

Telefonas: 8-5 2621045

Skambinkite darbo dienomis nuo 9:00 iki 17:00.

El.paštas: info@pabolatino.lt

Privatūs vakarėliai

Pabo Latino yra ideali vieta rengti uždarus vakarėlius – jauki, gyvybinga ir šilta aplinka su gaivinančiais kokteiliais ir salsos muzika. Galime rengti uždarus vakarėlius iki 350 žmonių ir pasiūlyti visapusišką aptarnavimą, įvairiausius kokteilius, gėrimus, furšetinį meniu. Taip pat galima užsakyti privačias sales ir lauko terasą mažesniems vakarėliams. VIP salė talpina iki 45 žm. (35 sėdimos vietos). La Floridita salė talpina iki 70 žm. (55 sėdimos vietos), lauko terasa talpina iki 150 žm. (60 sėdimų vietų). Klubo patalpų nuomos kainos sutartinės.

Rezervacijos taisyklės

  • Klubo staliukai rezervuojami iš anksto tik telefonu ar atvykus į klubą (internetu staliukai nerezervuojami).

  • Staliukų rezervacija laikoma iki 23:30 val. Neatvykus laiku ar nepaskambinus į klubą tel. (8~5)2621045 ir neperspėjus klubo darbuotojų apie galimą vėlavimą likus ne mažiau nei pusvalandžiui iki 23:30 val. rezervacijos laiko pabaigos, rezervacija naikinama.

  • Asmenys, neatitikę klubo įėjimo taisyklių, kurios yra paskelbtos internete ir iškabintos prie įėjimo į klubą, nepaisant staliuko rezervacijos, į klubą neįleidžiami. Šią teisę - nuspręsti, kokie asmenys yra nepageidaujami- turi apsaugos darbuotojai ir naktį dirbanti administracija.

  • Staliukų rezervacijos lokaciją paskirsto naktį dirbanti administratorė, atsižvelgdama į užsakovo pageidavimus, kurie yra aptariami iš anksto (telefonu ar atvykus į klubą). Prioritetai skiriami eiliškumo tvarka ar išimties tvarka spec. užsakymui.

  • Jei dėl nenugalimos jėgos (Force Majeure), nenumatytų ir neišvengiamų aplinkybių rezervuoto staliuko lokacija ar informacija skiriasi nuo išankstinio susitarimo, vadovaujamasi vakaro metu dirbančios administratorės ar baro vadovo paaiškinimu/rekomendacija.